PYTANIA I ODPOWIEDZI
Czy muszę zrobić rezerwację czy mogę po prostu przyjść?

Zawsze Jesteś mile widziany w czasie godzin otwarcia pracowni. Rezerwację robisz gdy:

– przychodzisz z większą grupą osób

– organizujesz przyjęcie

W tych przypadkach najlepiej jest zadzwonić (531 935 135) lub skontaktować się poprzez pocztę elektroniczną joanna@madebyyou.pl i zarezerwować miejsca. 

W soboty osoby indywidualne mogą przyjść do pracowni bez rezewacji (i jak będą wolne miejsca malować ceramikę) lub dokonać rezerwacji na zasadach opisanych tutaj: https://www.madebyyou.pl/rezerwacje/

Osoby, które przychodzą w soboty do pracowni pierwszy raz i bez rezerwacji, prosimy o przyjście o godzinie: 11 lub 13.30 lub 16. W tych godzinach robimy wprowadzenie i instruktarz.

W pracowni mamy 28 miejsc.

Nie robimy rezerwacji w soboty na sobotę, gdyż wymagany jest zadatek rezerwacjyjny. Rezerwacje na sobotę należy zrobić najpóźniej do piątku.

Za co muszę zapłacić?
Płacisz tylko za ceramikę. Wszytko inne – farby, pokrycie szkliwem i wypalanie oraz nauka malowania – jest wliczone w cenę. 
Jak długo trwa pomalowanie ceramiki?

W zależności od wzoru, trzeba zaplanować około 1,5-2 godziny na każdą sztukę ceramiki. W ten czas wliczony jest instruktarz, malowanie i sprzątnięcie stanowiska pracy. W soboty prosimy, aby nie przekraczać 2h pracy w pracowni

Jak długo muszę czekać, aby odebrać gotową ceramikę?
Zazwyczaj trwa to od kilku do kilkunastu dni. Dokładamy wszelkich starań, aby praca była gotowa jak najszybciej.
Ile mam czasu na odbior pracy?

1 miesiąc. Po tym terminie jeśli praca dalej jest u nas pobieramy opłatę 20pln/szt za przechowanie.

Czy moją ceramikę można myć w zmywarce?
Tak, jeżeli pomalowana jest cała ceramika (nawet na biało czy jasną farbą gruntującą). Jeśli są miejsca nie pomalowane mogą pojawić się drobne linie na szkliwie.
Czy można płacić kartą Visa?
Tak. Posiadamy terminal z programu Polska Bezgotówkowa.