O NAS

Pracownię „MadeByYou Sam pomaluj ceramikę” stworzyłam w 2007 roku dla osób, które tak jak ja, cenią rękodzieło i chcą w niepowtarzalny sposób samemu przygotować prezent lub udekorować wnętrze swojego domu.

W pracowni, malując na gotowych formach ceramicznych takich jak: kubki, talerze, wazony, figurki, sam możesz stworzyć wyjątkowe dzieło. Możesz również pomalować glazurę i udekorować nią kuchnię lub łazienkę, tworząc swoją oryginalną domowa galerię. Trwałość dekoracji zapewnia proces szkliwienia i wypalania. Dzięki temu wykonane przedmioty możesz używać zgodnie z przeznaczeniem – możesz z nich jeść i pić.

Jest tu wszystko, czego potrzeba do szczęścia – światło, przestrzeń, kojące kolory, w każdym zakątku wyczuwa się twórczego ducha. Na miejscu zapewniamy: farby, szablony, stempelki, wzorniki, fartuchy i oczywiście fachową pomoc dla wszystkich początkujących i niezdecydowanych.

Nie ważne ile masz lat – wystarczy, że odwiedzisz pracownię „MadeByYou Sam pomaluj ceramikę”, a odkryjesz własne zdolności, przyjemnie i twórczo spędzisz czas.

Zapraszam – każdy potrafi malować w swój indywidualny sposób.

Joanna