OFERTA DLA DZIECI

 

MadeByYou jest pracownią „otwartą” czyli osoby indywidualne mogą przyjść bez zapisu malować ceramikę lub lepić z gliny. Jeśli chcesz u nas zorganizować imprezę, przyjść większą grupą – prosimy o rezerwację, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsc. Podczas spotkania każy z uczestników maluje minimum 1 formę ceramiczną.
URODZINY
Przyjęcia urodzinowe organizujemy dla dzieci w wieku od 7 lat
REZERWACJA IMPREZY
Wstępnej rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście.
Podczas rezerwacji należy podać planowaną liczbę gości. Ostateczną liczbę gości należy zgłosić najpóźniej na dzień przed terminem imprezy.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 zł w ciągu kolejnych 3 dni roboczych. Wpłaty można dokonać osobiście lub przelewem. Wpłacona kwota jest bezzwrotna.
KOSZT URODZIN

Płatność jest tylko za formę ceramiczną (forma ceramiczna x liczba dzieci) .
Podczas urodzin każde dziecko maluje formę ceramiczną (o wartości minimum 45 pln). W przypadku gdy któryś z uczestników nie chciałby malować pobierana jest za niego opłata w wysokości 45 pln. Na koniec malowania jest możliwość zrobienia dodatkowo 1 wspólnej pracy dla Solenizanta.
Rezerwujemy miejsca tylko dla osób malujących podczas urodzin (a nie całą salę). Nie rezerwujemy miejsc dla rodziców. W trakcie trwania przyjęcia na terenie sali powinna przebywać osoba dorosła rezerwująca przyjęcie lub opiekunowie Solenizanta. W czasie trwania urodzin na sali mogą znajdować się inni klienci którzy malują ceramikę.

CZAS TRWANIA PRZYJĘCIA
Prosimy o punktualne przyjście.
Impreza urodzinowa trwa maksymalnie do 2 godzin.
Czas malowania uzależniony jest od wieku dzieci, ich zaangażowania w pracę oraz od wykonywanej techniki. Przyjmujemy że samo malowanie trwa około 1-1,5 godz.
Następnie prace są zabierane i możliwy jest poczęstunek. Rodzice mogą przynieść tort i napoje. Kubeczki, talerzyki jednorazowe itp. przynoszą rodzice.
Prosimy, aby podczas imprezy dzieci nie biegały po sali oraz na dziedzińcu budynku.
Stoliki mogą zostać udostępnione 10 minut wcześniej przed planowanym przyjęciem.
Prace powstałe w trakcie urodzin są wypalane i można je odebrać po ok. tygodniu.
Prosimy, aby dzieci były odebrane nie później niż po 2 godzinach.
Pozostałe informacje zawarte są na stronie O nas – Regulamin pracowni. https://www.madebyyou.pl/regulamin-pracowni/
KLASY SZKOLNE i PRZEDSZKOLE
Zapraszamy szkoły i przedszkola na lekcje malowania ceramiki. Tematykę zajęć, techniki oraz formy ceramiczne dostosowujemy do wieku i indywidualnych potrzeb uczestników.

Zajęcia prowadzimy również w godzinach porannych. Zapraszamy do kontaktu: Joanna@madebyyou.pl, tel. 531 935 135

MALUSZKI
W naszej pracowni nawet najmłodsi mogą malować! Odciskamy stopki i rączki dzieci na ceramice. Powstają piękne i trwałe pamiątki dla rodziców i dziadków. Odwiedź naszą Galerię  i obejrzyj prace: ZROBIONE PRZEZ DZIECI.