OFERTA DLA DOROSŁYCH

MadeByYou jest pracownią „otwartą” czyli osoby indywidualne mogą przyjść bez zapisu malować ceramikę lub lepić z gliny. Jeśli chcesz u nas zorganizować imprezę, przyjść większą grupą (od 5 osób)- prosimy o rezerwację, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsc. Podczas spotkania każdy z uczestników maluje 1 formę ceramiczną. Rezerwujemy miejsca tylko dla osób malujących, na sali mogę przebywać inne malujące osoby. Wymagany jest zadatek 100 pln. odliczany od rachunku w dniu imprezy. W przypadku nie przyjścia kwota nie jest zwracana. Wymagane jest potwierdzenie liczby osób 2 dni przed imprezą, jeśli w dniu imprezy przyjdzie mniej osób wówczas pobieramy opłatę 50 pln/nieobecną osobę.

URODZINY, IMIENINY
Organizujemy kreatywne przyjęcia urodzinowe oraz imieniny dla dorosłych.

Wstępnej rezerwacji imprezy można dokonać telefonicznie lub osobiście.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 100 zł w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.

WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI
Stwórzcie wspólnie ceramiczny posag dla panny młodej: serwis śniadaniowy, obiadowy a może wazon na kwiaty? W MadeByYou znajdziecie wiele inspiracji, po więcej zapraszamy na naszego bloga. 

Tak, kawalerski! Panowie na takim spotkaniu malowali np. kufle do piwa, miskę na chipsy, szkatułki na biżuterię dla przyszłej małżonki:)

BABY SHOWER
Wymaluj radość na ceramice z okazji zbliżających się narodzin dziecka! Razem z koleżankami stwórzcie ceramiczną wyprawkę dla dziecka – pamiątkowy talerzyk, kubeczek, miseczkę albo skarbonkę:)
IMPREZA ŚWIĄTECZNA
Wspólne malowanie np. ozdób na choinkę firmową? A może malowanie ceramicznych króliczków i jaj na Wielkanoc? Czemu nie!
IMPREZA INTEGRACYJNA
Podczas zajęć pracownicy mają okazję do zabawy, współzawodnictwa i integracji, wykorzystują kreatywność, wyzwalają energie zespołu i jednoczenie wykonują trwałą pamiątkę.
IMPREZA SZKOLENIOWA
Malowanie na ceramice może być także wykorzystane jako forma przerywnika i relaksu podczas szkolenia.
INDYWIDUALNE MALOWANIE
Na wyjątkowe okazje – wyjątkowe prezenty z MadeByYou. Stwórzcie u nas prezenty ślubne, prezenty dla babci i dziadka, z okazji narodzin dziecka, gdy idziecie na parapetówkę, dla dziewczyny, chłopaka…..prezenty dla samych siebie Kawa z własnoręcznie wymalowanej filiżanki ma inny, lepszy smak!

A może masz pomysł na swoją własną imprezę? Urządzasz mieszkanie i ze znajomymi malujecie kafle do kuchni albo potrzebujesz zestaw naczyń na nowe mieszkanie? Wszystkie Wasze pomysły są mile widziane.