MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to pierwsza pracownia w Warszawie, w której własnoręcznie pomalujesz ceramikę. Do wyboru masz bardzo dużo gotowych form ceramicznych, takich jak: kubki, talerze, miski, figurki, dzbanki, wazony, kafle i wiele innych, które samemu lub z naszą pomocą pomalujesz w dowolny sposób lub za pomocą rozmaitych technik, wieloma kolorami farb. Nie obawiaj się, malowanie na ceramice jest proste!

MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to fabryka pomysłów na osobisty, oryginalny, trwały, wyjątkowy prezent: dla siebie, bliskiej osoby, z okazji urodzin, imienin, rocznic, walentynek, gdy idziesz na parapetówkę, na zakończenie szkoły, z okazji ślubu, Dnia Matki, świąt.

MadeByYou Sam pomaluj ceramikę to kreatywna rozrywka dla osób w każdym wieku, miejsce na spędzanie wolnego czasu i spotkania: ze znajomymi, z ukochaną osobą, rodzinne, z dziećmi, firmowe, integracyjne, pomysł na wieczór panieński, baby shower.

Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

NA BLOGU

prezent dla nauczyciela

Przedstawiamy pomysły na prezent dla nauczyciela, które mogą zostać zrealizowane w naszej pracowni.

Ferdek maluje 🙂

W pracowni często odciskamy stopki i rączki dzieci. To wspaniała pamiątka, piękny prezent dla najbliższych i samego dziecka, gdy otrzyma takie ceramiczne…

Zestawy do herbaty

Pochwalę się Wam zestawami, które powstały specjalnie na życzenie stacji radiowej Meloradio. A właściwie dla jej słuchaczy, którzy brali przez cały…