OFERTA DLA DOROSŁYCH

MadeByYou jest pracownią „otwartą” czyli osoby indywidualne mogą przyjść bez zapisu malować ceramikę lub lepić z gliny. Jeśli chcesz u nas zorganizować imprezę, przyjść większą grupą – prosimy o rezerwację, aby zapewnić wystarczającą ilość miejsc. Podczas spotkania każdy z uczestników maluje 1 formę ceramiczną.

URODZINY, IMIENINY

Organizujemy kreatywne przyjęcia urodzinowe oraz imieniny dla dorosłych.

Wstępnej rezerwacji imprezy można dokonać telefonicznie lub osobiście.
Warunkiem dokonania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 50 zł w ciągu kolejnych 3 dni roboczych.

WIECZÓR PANIEŃSKI I KAWALERSKI

Stwórzcie wspólnie ceramiczny posag dla panny młodej: serwis śniadaniowy, obiadowy a może wazon na kwiaty? W MadeByYou znajdziecie wiele inspiracji, po więcej zapraszamy na naszego bloga. 

Tak, kawalerski! Panowie na takim spotkaniu malowali np. kufle do piwa, miskę na chipsy, szkatułki na biżuterię dla przyszłej małżonki:)

BABY SHOWER

Wymaluj radość na ceramice z okazji zbliżających się narodzin dziecka! Razem z koleżankami stwórzcie ceramiczną wyprawkę dla dziecka – pamiątkowy talerzyk, kubeczek, miseczkę albo skarbonkę:)

IMPREZA ŚWIĄTECZNA

Wspólne malowanie np. ozdób na choinkę firmową? A może malowanie ceramicznych króliczków i jaj na Wielkanoc? Czemu nie!

IMPREZA INTEGRACYJNA

Podczas zajęć pracownicy mają okazję do zabawy, współzawodnictwa i integracji, wykorzystują kreatywność, wyzwalają energie zespołu i jednoczenie wykonują trwałą pamiątkę.

IMPREZA SZKOLENIOWA

Malowanie na ceramice może być także wykorzystane jako forma przerywnika i relaksu podczas szkolenia.

INDYWIDUALNE MALOWANIE

Na wyjątkowe okazje – wyjątkowe prezenty z MadeByYou. Stwórzcie u nas prezenty ślubne, prezenty dla babci i dziadka, z okazji narodzin dziecka, gdy idziecie na parapetówkę, dla dziewczyny, chłopaka…..prezenty dla samych siebie Kawa z własnoręcznie wymalowanej filiżanki ma inny, lepszy smak!

A może masz pomysł na swoją własną imprezę? Urządzasz mieszkanie i ze znajomymi malujecie kafle do kuchni albo potrzebujesz zestaw naczyń na nowe mieszkanie? Wszystkie Wasze pomysły są mile widziane.

KONTAKT

ul. Górskiego 6
(dziedziniec Restaura Górskiego)
Warszawa
tel. kom. 531 935 135

FACEBOOK

INSTAGRAM

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.